GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff + bonbonjär 9042124
nr 904 2124
Karaff + bonbonjär
2 delar, 1800-tal, Kristall
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 20:24:38
150 kr
150 kr
350 kr
Halvkristall
Karaff + bonbonjär
Kondition: nagg
nr 904 2124
Karaff + bonbonjär
2 delar, 1800-tal, Kristall
Kondition: nagg
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 4 augusti 2014 |
Halvkristall